Przejdź do strony: ENVICON Water
Przejdź do strony: Kongres
Przejdź do strony: Do wydarzenia pozostało

Dlaczego warto wziąć udział w kongresie?

 • Magdalena Dutka
  Magdalena Dutka

  Prezes Zarządu Abrys Sp. z o.o.

  „Źródło nowych idei”

  Woda to źródło życia i jeden z najcenniejszych zasobów naturalnych na ziemi. Wodzie i zarządzaniu jej zasobami czyli gospodarce wodno-ściekowej jest poświęcony Międzynarodowy Kongres Envicon Water. W tym roku nadajemy mu hasło „Źródło nowych idei” i jako organizatorzy uczynimy wszystko, aby ta idea została spełniona. Envicon Water to kluczowe wydarzenie dla osób reprezentujących ten ważny sektor polskiej gospodarki. Nikogo z Państwa nie powinno tam zabraknąć. Zapraszam gorąco!

 • Mariusz Fiłonowicz
  Mariusz Fiłonowicz

  Prezes Zarządu UNISOFT Sp. z o.o.

  „Envicon Water to wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz możliwość dyskusji na temat przyszłości krajowej gospodarki wodno-ściekowej i związanych z tym potrzeb i oczekiwań branży. To także doskonałe źródło informacji na temat nowoczesnych technologii i rozwiązań w branży, które każdy manager dążący do rozwoju powinien znać. Punktem szczególnym spotkania jest także wieczorna, uroczysta gala, której mamy przyjemność być Mecenasem i na którą gorąco Państwa zapraszam.”  

 • Andrzej Wójtowicz
  Andrzej Wójtowicz

  Prezes Zarządu, Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.

  „Miejsce inspiracji”

  Na ENVICON Water spotkałem ludzi, od których wiele się nauczyłem, i którzy zainspirowali mnie do nowych działań. Polecam kongres jako platformę pozyskania wiedzy i wymiany doświadczeń dla wszystkich specjalistów z branży WOD – KAN.

 • Dorota Jakuta
  Dorota Jakuta

  Prezes IGWP

  „Kongres doskonałym uzupełnieniem targów”

  Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” w Bydgoszczy to nie tylko wystawa nowoczesnych produktów, innowacyjnych technologii, platforma, która służy nawiązywaniu kontaktów biznesowych. To także miejsce wymiany doświadczeń, gdzie przyczyniamy się do poszerzania wiedzy uczestników związanej z ochroną środowiska. W 2017 roku podczas Targów WOD-KAN odbędzie się II edycja Kongresu „ENVICON Water” organizowana wspólnymi siłami Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” i firmy ABRYS, na którą już dziś serdecznie Państwa zapraszam.

Przejdź do strony: Wideorelacja
Przejdź do strony: Aktualności