Aktualności

Podziękowania

21 maja 2017

Pragniemy podziękować wszystkim obecnym na obradach II edycji  Międzynarodowego Kongresu Branży WOD-KAN ENVICON Water,  który odbył się w dniach 16-17 maja 2017 r. w Bydgoszczy, podczas Tragów WOD-KAN.

Więcej

KONGRES Z AMBASADĄ KRÓLESTWA NORWEGII!

12 maja 2017

Podczas Kongresu będziemy mieli przyjemność gościć przedstawicieli Ambasady Królestwa Norwegii. Pierwszego dnia w ramach sesji III, dotyczącej gospodarki o obiegu zamkniętym, uczestnicy będą...

Więcej

Envicon Water z sesja Ambasady Izraela!

11 maja 2017

Sesja pod hasłem "Izraelski cud: jak kraj pustynny stał się wodną superpotęgą?" organizowana przez Ambasadę Izraela, w całości poświęcona będzie innowacyjnym technologiom, dzięki którym gospodarka wodno-ściekowa w Izraelu prowadzona jest na bardzo wysokim poziomie.

Więcej

PATRONAT HONOROWY MINISTERSTWA ŚRODOWISKA

26 kwietnia 2017

Mamy zaszczyt poinformować, że Kongres został objęty honorowym patronatem przez Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pana Mariusza Gajdę.

Więcej

TŁUMACZENIE SYMULTANICZNE BIRETA

25 kwietnia 2017

Uczestnikom Kongresu podczas wykładów zapewniamy tłumaczenie w formie symultanicznej, za którego organizację odpowiada firma BIRETA.

PREZES KRAJOWEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ IWONA KOZA PRZYJĘŁA ZAPROSZENIE DO KOMITETU HONOROWEGO

20 kwietnia 2017

Z radością informujemy, że zaproszenie do Komitetu Honorowego przyjęła Prezes Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej, Pani Iwona Koza.

Więcej

ENERGETYZUJĄCY KONCERT MYSLOVITZ PODCZAS WIELKIEJ GALI KONGRESU

27 marca 2017

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Wielkiej Gali Kongresu, która odbędzie się dnia 16 maja 2017 r. o godzinie 19:30 w Filharmonii Pomorskiej przy ulicy Andrzeja Szwalbego 6 w Bydgoszczy.

Więcej

ŹRÓDŁO NOWYCH IDEI

27 marca 2017

Woda to źródło życia i jeden z najcenniejszych zasobów naturalnych na ziemi. Wodzie i zarządzaniu jej zasobami czyli gospodarce wodno-ściekowej jest poświęcony Międzynarodowy Kongres Envicon Water.

Więcej

NA ENVICON WATER ZAPRASZA PREZES IZBY GOSPODARCZEJ WODOCIĄGI POLSKIE – DOROTA JAKUTA

27 marca 2017

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” w Bydgoszczy to nie tylko wystawa nowoczesnych produktów, innowacyjnych technologii, platforma, która służy nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Więcej

UNISOFT MECENASEM GALI ENVICON WATER

24 marca 2017

„Zachęceni sukcesem zeszłorocznej, I edycji Kongresu Envicon Water, już dziś chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, towarzyszące Targom Wod-Kan w Bydgoszczy.

Więcej

JEDNOSTKA WERYFIKUJĄCA TECHNOLOGIE ŚRODOWISKOWE Z INSTYTUTU EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCH PARTNEREM KONGRESU

21 marca 2017

Działalność Instytutu obejmuje prowadzenie prac naukowych, badawczo rozwojowych i usługowych w zakresie ochrony i kształtowania środowiska.

Pełen zakres działalności będziemy mieli okazję poznać podczas Kongresu.

Kolejny honorowy patronat Kongresu

17 marca 2017

Z radością informujemy, że Kongres ENVICON Water został objęty honorowym patronatem przez Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Andrzeja Grzyba.

Więcej